Grootste online IT opleider

Beste klantenservice

Veel e-learning in prijs verlaagd

Na betaling, direct starten

Training: PRINCE2® Agile Foundation incl. examen

€ 799,00
€ 966,79 Incl. BTW

Duur: 18 uur |

Taal: Engels (US) |

Online toegang: 180 dagen |

Gegevens

Wil jij jezelf ontwikkelen op het gebied van PRINCE2® 6e editie Agile Foundation? Dan is deze training perfect voor jou.

Bij deze training is inbegrepen:

  • Examenvoucher
  • E-learning
  • Proefexamens
  • 6 maanden onbeperkt toegang

Deze training combineert twee van 's werelds meest gebruikte projectmanagementmethodologieën. Een mooie combinatie tussen de strakke focus en controle van PRINCE2® naast de flexibiliteit en voordelen van Agile-projectbeheer. Het toepassen van de PRINCE2® Agile-methodologie biedt veel organisatorische voordelen. Door deze methodologie toe te passen vindt men het makkelijker om deadlines te halen en zich aan te passen aan veranderingen. Daarnaast draagt het bij aan de stabiliteit en doelgerichtheid van een team.

Het framework laat je ook zien hoe je kan omgaan met belanghebbenden en ervoor kan zorgen dat deze belanghebbende consequent tevreden zijn.

Met deze training maak jij kennis met de PRINCE2® en Agile methoden. Je ontdekt in deze training alles over de basisconcepten en je leert daarbij hoe je het in de praktijk kunt toepassen. Ook leer je hoe je PRINCE2®-processen en -thema's af kunt stemmen op Agile werkwijzen.

De training is incl. 1 examenvoucher, deze krijg je automatisch toegestuurd.

Deze PRINCE2® training wordt je aangeboden door ILX Group , geaccrediteerd door PEOPLECERT International Ltd Examination Institute.

PRINCE2® is een geregistreerd merk van AXELOS Limited, gebruikt onder permissie van AXELOS Limited. Alle rechten voorbehouden.

Resultaat

Na het afronden van deze training ben jij bekend met:

  • De basisconcepten en doelen van PRINCE2® en Agile methoden en weet jij hoe je deze kaders in de praktijk kunt toepassen.
  • De compatibiliteit van PRINCE2® en Agile, evenals het doel van het combineren van de methoden voor projectbeheer.
  • Het aanpassen en toepassen van PRINCE2® op projecten met een Agile context.

Daarnaast ben jij na het afronden van deze training goed voorbereid op het PRINCE2® 6e editie Agile Foundation examen.

Voorkennis

Geen specifieke voorkennis is vereist.

Doelgroep

Projectmanager, Manager

Inhoud

PRINCE2® Agile Foundation incl. examen

18 uur

Handleiding training en examenvoucher

Informatie over de training en de bijhorende examenvoucher

PRINCE2 Agile

PRINCE2 Agile

Opties bij cursus

Wij bieden, naast de training, in sommige gevallen ook diverse extra leermiddelen aan. Wanneer u zich gaat voorbereiden op een officieel examen dan raden wij aan om ook de extra leermiddelen te gebruiken die beschikbaar zijn bij deze training. Het kan voorkomen dat bij sommige cursussen alleen een examentraining en/of LiveLab beschikbaar is.

Examentraining (proefexamens)

In aanvulling op deze training kunt u een speciale examentraining aanschaffen. De examentraining bevat verschillende proefexamens die het echte examen dicht benaderen. Zowel qua vorm als qua inhoud. Dit is de ultieme manier om te testen of u klaar bent voor het examen. 

LiveLab

Als extra mogelijkheid bij deze training kunt u een LiveLab toevoegen. U voert de opdrachten uit op de echte hardware en/of software die van toepassing zijn op uw Lab. De LiveLabs worden volledig door ons gehost in de cloud. U heeft zelf dus alleen een browser nodig om gebruik te maken van de LiveLabs. In de LiveLab omgeving vindt u de opdrachten waarmee u direct kunt starten. De labomgevingen bestaan uit complete netwerken met bijvoorbeeld clients, servers, routers etc. Dit is de ultieme manier om uitgebreide praktijkervaring op te doen.

Waarom Icttrainingen.nl?

Via ons opleidingsconcept bespaar je tot 80% op trainingen

Start met leren wanneer je wilt. Je bepaalt zelf het gewenste tempo

Spar met medecursisten en profileer je als autoriteit in je vakgebied.

Ontvang na succesvolle afronding van je cursus het certificaat van deelname van Icttrainingen.nl

Krijg inzicht in uitgebreide voortgangsinformatie van jezelf of je medewerkers

Kennis opdoen met interactieve e-learning en uitgebreide praktijkopdrachten door gecertificeerde docenten

Bestelproces

Zodra wij uw order en betaling hebben verwerkt, zetten wij uw trainingen klaar en kunt u aan de slag. Heeft u toch nog vragen over ons orderproces kunt u onderstaande button raadplegen.

lees meer over het orderproces

Wat is inbegrepen?

Certificaat van deelname nee
Voortgangsbewaking ja
Geschikt voor mobiel ja
Kennis delen Onbeperkte toegang tot onze community met IT professionals
Studieadvies Onze consultants zijn beschikbaar om je te voorzien van studieadvies
Studiemateriaal Gecertificeerde docenten met uitgebreide kennis over de onderwerpen
Service Service via chat, telefoon, e-mail (razendsnel)

Platform

Na bestelling van je training krijg je toegang tot ons innovatieve leerplatform. Hier vind je al je gekochte (of gevolgde) trainingen, kan je eventueel cursisten aanmaken en krijg je toegang tot uitgebreide voortgangsinformatie.

Life Long Learning

Meerdere cursussen volgen? Misschien is ons Life Long Learning concept wel wat voor u

lees meer

Neem contact op

Studieadvies nodig? Neem contact op!


Contact